CSEG0430H-2R2M
DigiKey raktári szám
4044-CSEG0430H-2R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSEG0430H-2R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSEG0430H-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSEG0430H-2R2M
Leírás
FIXED IND 2.2UH 9.4A 14 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 9.4 A 14mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
14mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
2-SMD
Induktivitás
Gyártói tokozás
0430
Tűrés
±20%
Méretek
0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,132" (3,35mm)
Telítési áram
7,7A