CSEG0430H-1R2M
DigiKey raktári szám
4044-CSEG0430H-1R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSEG0430H-1R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSEG0430H-1R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSEG0430H-1R2M
Leírás
FIXED IND 1.2UH 13.2A 8.8 MOHM
Részletes leírás
1.2 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 13.2 A 8,8mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Egyenáramú ellenállás (DCR)
8,8mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Gyártói tokozás
0430
Tűrés
±20%
Méretek
0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,132" (3,35mm)
Telítési áram
9,7A