CSEG0420H-R60M
DigiKey raktári szám
4044-CSEG0420H-R60MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSEG0420H-R60MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSEG0420H-R60MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSEG0420H-R60M
Leírás
FIXED IND 0.6UH 19.5A 6.2 MOHM
Részletes leírás
0.6 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 19.5 A 6,2mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Kategória
Telítési áram
12,7A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
6,2mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,093" (2,35mm)