CSEG0420H-R60M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSEG0420H-R60M |
Leírás | FIXED IND 0.6UH 19.5A 6.2 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 0.6 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 19.5 A 6,2mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Telítési áram 12,7A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 6,2mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás 2-SMD |
Tűrés ±20% | Méretek 0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,093" (2,35mm) |