CSEG0420H-R33M
DigiKey raktári szám
4044-CSEG0420H-R33MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSEG0420H-R33MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSEG0420H-R33MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSEG0420H-R33M
Leírás
FIXED IND 0.33UH 23.5A 3.6 MOHM
Részletes leírás
0.33 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 23.5 A 3,6mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Kategória
Telítési áram
17A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
3,6mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,093" (2,35mm)