CSEG0420H-2R2M
DigiKey raktári szám
4044-CSEG0420H-2R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSEG0420H-2R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSEG0420H-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSEG0420H-2R2M
Leírás
FIXED IND 2.2UH 10A 17.8 MOHM
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 10 A 17,8mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Kategória
Telítési áram
7A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
17,8mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,093" (2,35mm)