CSEG0420H-1R2M
DigiKey raktári szám
4044-CSEG0420H-1R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSEG0420H-1R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSEG0420H-1R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSEG0420H-1R2M
Leírás
FIXED IND 1.2UH 12.7A 11.3 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.2 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 12.7 A 11,3mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Kategória
Telítési áram
9A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
11,3mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
2-SMD
Tűrés
±20%
Méretek
0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,093" (2,35mm)