CSCF3218-100MC
DigiKey raktári szám
4044-CSCF3218-100MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSCF3218-100MC
Leírás
FIXED IND 10UH 40A 2.8 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 40 A 2,8mohm max. függőleges, 3 NYÁK érintkező Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSCF3218-100MC modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,8mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Tálca
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag anyaga
Tokozás
függőleges, 3 NYÁK érintkező
Induktivitás
Gyártói tokozás
3218
Tűrés
±20%
Méretek
1,260" H. x 0,886" Sz. (32,00mm x 22,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,748" (19,00mm)
Telítési áram
45A