CSCF2918H-150MC
DigiKey raktári szám
4044-CSCF2918H-150MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSCF2918H-150MC
Leírás
FIXED IND 15UH 24A 2.58 MOHM TH
Részletes leírás
15 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 24 A 2,58mohm max. függőleges, 3 NYÁK érintkező Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
EDA / CAD modellek
CSCF2918H-150MC modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,58mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
1,102" H. x 0,776" Sz. (28,00mm x 19,70mm)
Telítési áram
30A
Max. magasság (beültetve)
0,728" (18,50mm)