CSCF2915L-6R8MC
DigiKey raktári szám
4044-CSCF2915L-6R8MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSCF2915L-6R8MC
Leírás
FIXED IND 6.8UH 34A 1.36 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 34 A függőleges, 3 NYÁK érintkező Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSCF2915L-6R8MC modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1.36mOhm Max
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 3 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
2915
Névleges áram (Amper)
Méretek
1,098" H. x 0,776" Sz. (27,90mm x 19,70mm)
Telítési áram
27,8A
Max. magasság (beültetve)
0,606" (15,40mm)