CSCF2915L-1R5MC
DigiKey raktári szám
4044-CSCF2915L-1R5MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSCF2915L-1R5MC
Leírás
FIXED IND 1.5UH 34A 1.36 MOHM TH
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 34 A függőleges, 3 NYÁK érintkező Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
EDA / CAD modellek
CSCF2915L-1R5MC modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1.36mOhm Max
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
2915
Névleges áram (Amper)
Méretek
1,098" H. x 0,776" Sz. (27,90mm x 19,70mm)
Telítési áram
100A
Max. magasság (beültetve)
0,606" (15,40mm)