CSCF2915H-220MC
DigiKey raktári szám
4044-CSCF2915H-220MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSCF2915H-220MC
Leírás
FIXED IND 22UH 32A 1.65 MOHM TH
Részletes leírás
22 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 32 A 1,65mohm max. függőleges, 3 NYÁK érintkező Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
EDA / CAD modellek
CSCF2915H-220MC modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,65mohm max.
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
2915
Névleges áram (Amper)
Méretek
1,098" H. x 0,776" Sz. (27,90mm x 19,70mm)
Telítési áram
9,6A
Max. magasság (beültetve)
0,606" (15,40mm)