CSCF2014-3R1MC
DigiKey raktári szám
4044-CSCF2014-3R1MCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSCF2014-3R1MCCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSCF2014-3R1MCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSCF2014-3R1MC
Leírás
FIXED IND 3.1UH 26A 2.3 MOHM TH
Részletes leírás
3.1 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 26 A 2,3mohm max. függőleges, 3 NYÁK érintkező Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
EDA / CAD modellek
CSCF2014-3R1MC modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,3mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,886" H. x 0,858" Sz. (22,50mm x 21,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,571" (14,50mm)
Telítési áram
45A