CSCF2014-330MC | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSCF2014-330MC |
Leírás | FIXED IND 33UH 12A 11.1 MOHM TH |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 33 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 12 A 11,1mohm max. függőleges, 3 NYÁK érintkező Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CSCF2014-330MC modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 11,1mohm max. |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Tűrés ±20% | Méretek 0,886" H. x 0,858" Sz. (22,50mm x 21,80mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,571" (14,50mm) |
Telítési áram 11A |