CSCF2014-150MC
DigiKey raktári szám
4044-CSCF2014-150MCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSCF2014-150MCCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSCF2014-150MCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSCF2014-150MC
Leírás
FIXED IND 15UH 14A 8.5 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 14 A 8,5mohm max. függőleges, 3 NYÁK érintkező Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSCF2014-150MC modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
8,5mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Mn-Zn ferrit, alacsony veszteségű
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 3 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,886" H. x 0,858" Sz. (22,50mm x 21,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,571" (14,50mm)
Telítési áram
21A