CSAD1010-220M
DigiKey raktári szám
4044-CSAD1010-220MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAD1010-220MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAD1010-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAD1010-220M
Leírás
FIXED IND 22UH 4.9A 58MOHM SMD
Részletes leírás
22 µH árnyékolt öntött Induktor 4.9 A 58mohm max. 4-SMD
EDA / CAD modellek
CSAD1010-220M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
58mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,378" Sz. (11,00mm x 9,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,429" (10,90mm)
Telítési áram
6A