CSAD1010-150M
DigiKey raktári szám
4044-CSAD1010-150MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAD1010-150MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAD1010-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAD1010-150M
Leírás
FIXED IND 15UH 6A 37 MOHM SMD
Részletes leírás
15 µH árnyékolt öntött Induktor 6 A 37mohm max. 4-SMD
EDA / CAD modellek
CSAD1010-150M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
37mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,378" Sz. (11,00mm x 9,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,429" (10,90mm)
Telítési áram
8A