CSAD1010-100M
DigiKey raktári szám
4044-CSAD1010-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAD1010-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAD1010-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAD1010-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 7.6A 25MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 7.6 A 25mohm max. 4-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSAD1010-100M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
25mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
4-SMD
Induktivitás
Gyártói tokozás
1010
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,378" Sz. (11,00mm x 9,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,429" (10,90mm)
Telítési áram
9,5A