CSAD0880-150M
DigiKey raktári szám
4044-CSAD0880-150MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAD0880-150MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAD0880-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAD0880-150M
Leírás
FIXED IND 15UH 4.5A 61 MOHM SMD
Részletes leírás
15 µH árnyékolt öntött Induktor 4.5 A 61mohm max. 4-SMD
EDA / CAD modellek
CSAD0880-150M modellek
Kategória
Telítési áram
6,6A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
61mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,378" H. x 0,378" Sz. (9,60mm x 9,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,374" (9,50mm)