CSAD0660-4R7M
DigiKey raktári szám
4044-CSAD0660-4R7MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAD0660-4R7MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAD0660-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAD0660-4R7M
Leírás
FIXED IND 4.7UH 5.5A 23MOHM SMD
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt öntött Induktor 5.5 A 23mohm max. 4-SMD
EDA / CAD modellek
CSAD0660-4R7M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
23mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Gyártói tokozás
0660
Tűrés
±20%
Méretek
0,307" H. x 0,307" Sz. (7,80mm x 7,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,299" (7,60mm)
Telítési áram
12A