CSAD0660-220M
DigiKey raktári szám
4044-CSAD0660-220MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAD0660-220MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAD0660-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAD0660-220M
Leírás
FIXED IND 22UH 2.4A 112MOHM SMD
Részletes leírás
22 µH árnyékolt öntött Induktor 2.4 A 112mohm max. 4-SMD
EDA / CAD modellek
CSAD0660-220M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
112mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Gyártói tokozás
0660
Tűrés
±20%
Méretek
0,307" H. x 0,307" Sz. (7,80mm x 7,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,299" (7,60mm)
Telítési áram
4,3A