CSAD0660-100M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSAD0660-100M |
Leírás | FIXED IND 10UH 3.5A 47MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µH árnyékolt öntött Induktor 3.5 A 47mohm max. 4-SMD |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CSAD0660-100M modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 47mohm max. |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 4-SMD |
Induktivitás | Gyártói tokozás 0660 |
Tűrés ±20% | Méretek 0,307" H. x 0,307" Sz. (7,80mm x 7,80mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,299" (7,60mm) |
Telítési áram 6,5A |