CSAD0660-100M
DigiKey raktári szám
4044-CSAD0660-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAD0660-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAD0660-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAD0660-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 3.5A 47MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 3.5 A 47mohm max. 4-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSAD0660-100M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
47mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
4-SMD
Induktivitás
Gyártói tokozás
0660
Tűrés
±20%
Méretek
0,307" H. x 0,307" Sz. (7,80mm x 7,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,299" (7,60mm)
Telítési áram
6,5A