CSAB1770-680M
DigiKey raktári szám
4044-CSAB1770-680MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAB1770-680MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAB1770-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAB1770-680M
Leírás
FIXED IND 68UH 6.2A 60 MOHM SMD
Részletes leírás
68 µH árnyékolt öntött Induktor 6.2 A 60mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSAB1770-680M modellek
Kategória
Telítési áram
6,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
60mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,701" H. x 0,669" Sz. (17,80mm x 17,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,283" (7,20mm)