CSAB1040A-2R2M
DigiKey raktári szám
4044-CSAB1040A-2R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAB1040A-2R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAB1040A-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAB1040A-2R2M
Leírás
FIXED IND 2.2UH 13.2A 8 MOHM SMD
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt öntött Induktor 13.2 A 8mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSAB1040A-2R2M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
8mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Gyártói tokozás
1040
Tűrés
±20%
Méretek
0,453" H. x 0,394" Sz. (11,50mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
25A