CSAB1040A-1R5M
DigiKey raktári szám
4044-CSAB1040A-1R5MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAB1040A-1R5MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAB1040A-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAB1040A-1R5M
Leírás
FIXED IND 1.5UH 18A 4.2 MOHM SMD
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 18 A 4,2mohm max. 2-SMD Alacsony DCR, alacsony veszteségű
EDA / CAD modellek
CSAB1040A-1R5M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,2mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Tulajdonságok
Alacsony DCR, alacsony veszteségű
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
1040
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,394" H. x 0,453" Sz. (10,00mm x 11,50mm)
Telítési áram
26A
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)