CSAB0750-4R7M
DigiKey raktári szám
4044-CSAB0750-4R7MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAB0750-4R7MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAB0750-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAB0750-4R7M
Leírás
FIXED IND 4.7UH 6.6A 32 MOHM SMD
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt öntött Induktor 6.6 A 32mohm max. 2-SMD Alacsony DCR, alacsony veszteségű
EDA / CAD modellek
CSAB0750-4R7M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
32mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Tulajdonságok
Alacsony DCR, alacsony veszteségű
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
0750
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,285" H. x 0,260" Sz. (7,25mm x 6,60mm)
Telítési áram
7A
Max. magasság (beültetve)
0,189" (4,80mm)