CSAB0530-1R0M
DigiKey raktári szám
4044-CSAB0530-1R0MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAB0530-1R0MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAB0530-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAB0530-1R0M
Leírás
FIXED IND 1UH 8.7A 14 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt öntött Induktor 8.7 A 14mohm max. 2-SMD Alacsony DCR, alacsony veszteségű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSAB0530-1R0M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
14mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Tulajdonságok
Alacsony DCR, alacsony veszteségű
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
2-SMD
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
0530
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,213" H. x 0,205" Sz. (5,40mm x 5,20mm)
Telítési áram
12A
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)