CPRX3231L-100MC
DigiKey raktári szám
4044-CPRX3231L-100MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPRX3231L-100MC
Leírás
FIXED IND 10UH 50A 1.05 MOHM TH
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 50 A 1,05mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram
Kategória
Telítési áram
78A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,05mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tulajdonságok
Lapos vezeték, nagy áram
Tűrés
±20%
Méretek
1,291" H. x 1,260" Sz. (32,80mm x 32,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
1,181" (30,00mm)