CPRX2520L-6R8MC
DigiKey raktári szám
4044-CPRX2520L-6R8MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPRX2520L-6R8MC
Leírás
FIXED IND 6.8UH 53A 1.15 MOHM TH
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 53 A 1,15mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos huzal, nagy áramerősség, áramtekercs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPRX2520L-6R8MC modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,15mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tulajdonságok
Lapos huzal, nagy áramerősség, áramtekercs
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
2520
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,984" H. x 0,819" Sz. (25,00mm x 20,80mm)
Telítési áram
60A
Max. magasság (beültetve)
0,856" (21,75mm)