CPRX2520L-2R2MC
DigiKey raktári szám
4044-CPRX2520L-2R2MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPRX2520L-2R2MC
Leírás
FIXED IND 2.2UH 75A 0.42 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 75 A 0,42mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos huzal, nagy áramerősség, áramtekercs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPRX2520L-2R2MC modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
0,42mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Lapos huzal, nagy áramerősség, áramtekercs
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
2520
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,984" H. x 0,819" Sz. (25,00mm x 20,80mm)
Telítési áram
110A
Max. magasság (beültetve)
0,856" (21,75mm)