CPRX1912L-3R3MC
DigiKey raktári szám
4044-CPRX1912L-3R3MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPRX1912L-3R3MC
Leírás
FIXED IND 3.3UH 45A 1.14 MOHM TH
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 45 A 1,14mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram
EDA / CAD modellek
CPRX1912L-3R3MC modellek
Kategória
Telítési áram
45A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,14mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,748" H. x 0,492" Sz. (19,00mm x 12,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,688" (17,50mm)