CPRX1912L-220MC
DigiKey raktári szám
4044-CPRX1912L-220MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPRX1912L-220MC
Leírás
FIXED IND 22UH 17A 8.27 MOHM TH
Részletes leírás
22 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 17 A függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram
EDA / CAD modellek
CPRX1912L-220MC modellek
Kategória
Telítési áram
16,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
8.27mOhm Max
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,748" H. x 0,492" Sz. (19,00mm x 12,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,688" (17,50mm)