CPRX1912L-100MC
DigiKey raktári szám
4044-CPRX1912L-100MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPRX1912L-100MC
Leírás
FIXED IND 10UH 25A 3.81 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 25 A függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPRX1912L-100MC modellek
Kategória
Telítési áram
24,5A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
3.81mOhm Max
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Lapos vezeték, nagy áram
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,748" H. x 0,492" Sz. (19,00mm x 12,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,688" (17,50mm)