CPQ4228-6R8M
DigiKey raktári szám
4044-CPQ4228-6R8M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPQ4228-6R8M
Leírás
FIXED IND 6.8UH 34A 2.95 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 34 A 2,95mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPQ4228-6R8M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,95mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Lapos vezeték, nagy áram
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
1,654" H. x 1,409" Sz. (42,00mm x 35,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
1,142" (29,00mm)
Telítési áram
75A