CPG2717-150M
DigiKey raktári szám
4044-CPG2717-150M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPG2717-150M
Leírás
FIXED IND 15UH 33.7A 2 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 33.7 A 2mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPG2717-150M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Lapos vezeték, nagy áram
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
1,059" H. x 0,650" Sz. (26,90mm x 16,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,898" (22,80mm)
Telítési áram
18A