CPEX3231A-270MC
DigiKey raktári szám
4044-CPEX3231A-270MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPEX3231A-270MC
Leírás
FIXED IND 27UH 44A 1.86 MOHM TH
Részletes leírás
27 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 44 A 1,86mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram, lágy szaturáció
EDA / CAD modellek
CPEX3231A-270MC modellek
Kategória
Telítési áram
43A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,86mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
1,291" H. x 1,260" Sz. (32,80mm x 32,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
1,122" (28,50mm)