CPEX3231A-100MC
DigiKey raktári szám
4044-CPEX3231A-100MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPEX3231A-100MC
Leírás
FIXED IND 10UH 53A 1.05 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 53 A 1,05mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram, lágy szaturáció
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPEX3231A-100MC modellek
Kategória
Telítési áram
86A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,05mohm max.
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Lapos vezeték, nagy áram, lágy szaturáció
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
1,291" H. x 1,260" Sz. (32,80mm x 32,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
1,122" (28,50mm)