CPEX2722-270MC
DigiKey raktári szám
4044-CPEX2722-270MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPEX2722-270MC
Leírás
FIXED IND 27UH 26.5A 4.1 MOHM TH
Részletes leírás
27 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 26.5 A 4,1mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram, lágy szaturáció
EDA / CAD modellek
CPEX2722-270MC modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,1mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
1,075" H. x 0,846" Sz. (27,30mm x 21,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,877" (22,30mm)
Telítési áram
30A