CPEX2722-220MC
DigiKey raktári szám
4044-CPEX2722-220MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPEX2722-220MC
Leírás
FIXED IND 22UH 26.5A 4.1 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 26.5 A 4,1mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram, lágy szaturáció
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPEX2722-220MC modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,1mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Lapos vezeték, nagy áram, lágy szaturáció
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
1,059" H. x 0,650" Sz. (26,90mm x 16,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,898" (22,80mm)
Telítési áram
33A