CPER3231-101MC
DigiKey raktári szám
4044-CPER3231-101MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPER3231-101MC
Leírás
FIXED IND 100UH 25A 11 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 25 A 11mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Kerek vezeték, Fe-Si alacsony vasveszteség
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPER3231-101MC modellek
Kategória
Telítési áram
23A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
11mohm max.
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Kerek vezeték, Fe-Si alacsony vasveszteség
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
1,291" H. x 1,220" Sz. (32,80mm x 31,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
1,161" (29,50mm)