CPD3119-100M
DigiKey raktári szám
4044-CPD3119-100M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD3119-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 17A 5.7 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 17 A 5,7mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPD3119-100M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
5,7mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Tálca
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag anyaga
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Induktivitás
Gyártói tokozás
3119
Tűrés
±20%
Méretek
1,220" H. x 0,748" Sz. (31,00mm x 19,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
1,299" (33,00mm)
Telítési áram
61A