CPD2320-100M
DigiKey raktári szám
4044-CPD2320-100M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD2320-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 14A 9.3 MOHM TH
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 14 A 9,3mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Kategória
Telítési áram
43A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
9,3mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,906" H. x 0,787" Sz. (23,00mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,906" (23,00mm)