CPD2315-100M
DigiKey raktári szám
4044-CPD2315-100M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD2315-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 14A 7.8 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 14 A 7,8mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPD2315-100M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
7,8mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Tálca
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag anyaga
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Induktivitás
Gyártói tokozás
2315
Tűrés
±20%
Méretek
0,906" H. x 0,571" Sz. (23,00mm x 14,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,906" (23,00mm)
Telítési áram
39A