CPD1715F-330M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1715F-330M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1715F-330M
Leírás
FIXED IND 33UH 17A 8.8 MOHM TH
Részletes leírás
33 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 17 A 8,8mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPD1715F-330M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
8,8mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,689" H. x 0,591" Sz. (17,50mm x 15,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,760" (19,30mm)
Telítési áram
9,4A