CPD1715-330M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1715-330M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1715-330M
Leírás
FIXED IND 33UH 8.2A 14 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 8.2 A 14mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
14mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,689" H. x 0,591" Sz. (17,50mm x 15,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,760" (19,30mm)
Telítési áram
8A