CPD1521C-100M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1521C-100M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1521C-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 11A 8.4 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 11 A 8,4mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPD1521C-100M modellek
Kategória
Telítési áram
15A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
8,4mohm max.
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,846" H. x 0,591" Sz. (21,50mm x 15,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,618" (15,70mm)