CPD1495-220M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1495-220M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1495-220M
Leírás
FIXED IND 22UH 7A 17 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 7 A 17mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPD1495-220M modellek
Kategória
Telítési áram
9,2A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
17mohm max.
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,551" H. x 0,374" Sz. (14,00mm x 9,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)