CPD1495-150M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1495-150M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1495-150M
Leírás
FIXED IND 15UH 7.3A 15.7 MOHM TH
Részletes leírás
15 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 7.3 A 15,7mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
EDA / CAD modellek
CPD1495-150M modellek
Kategória
Telítési áram
9,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
15,7mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 kHz
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,551" H. x 0,374" Sz. (14,00mm x 9,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)