CPD1495-120M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1495-120M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1495-120M
Leírás
FIXED IND 12UH 10A 8 MOHM TH
Részletes leírás
12 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 10 A 8mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
EDA / CAD modellek
CPD1495-120M modellek
Kategória
Telítési áram
12,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
8mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 kHz
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,551" H. x 0,374" Sz. (14,00mm x 9,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)